Pila mečová AKU Extol Industrial SHARE20V 8791820
Sleva
zdvih 25,4 mm, 3 000 kmitů/min, délka řezu 150 mm, hmotnost 2,5 kg
Skladem u dodavatele
Můžete mít 21.05. v prodejně
Sleva17 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 1960004456
Katalogový kód: 42ZUA
Výrobky značky: Extol
popis
Hlavní přednosti:
  • snadné posunutí opěrky do vzdálenosti, která Vám usnadní řezání
  • systém pro rychlou a beznástrojovou výměnu pilových plátků
  • gumový antivibrační úchop snižuje množství vibrací
  • v závislosti na řezaném materiálu lze upravit předkmit
  • pokud chcete řezat směrem nahoru, můžete si otočit pilový list o 180 °
  • akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 3% z ceníkové ceny
parametry
typ akumulátoru Li-Ion
napětí akumulátoru 20 V
kapacita akumulátoru 2 Ah
doba nabíjení 55 min
zdvih 25,4 mm
počet kmitů 3000 kmitů/min
délka řezu 150 mm