Pila kotoučová AKU Extol Industrial SHARE20V 8791822
Sleva
průměr kotouče 165 mm, upínací otvor 16 mm, hloubka řezu (90 °) 50 mm, hloubka řezu (45 °) 35 mm, úhel řezu 0–45 °, hmotnost 2,9 kg, kotouč 24 z.
Skladem u dodavatele
Můžete mít 21.05. v prodejně
Sleva17 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 1960004457
Katalogový kód: BTX5S
Výrobky značky: Extol
popis
Hlavní přednosti:
  • pevná hliníková základna pro maximální stabilitu a přesnost řezu
  • možnost sklopení řezu až do úhlu 45 °, vodící lišta pro podélné řezání
  • jednoduché nastavení hloubky řezu a nastavení šikmého úhlu
  • připojení odsávání umožňují zachování čistého pracovního prostředí
  • elektronická brzda rychle zastaví kotouč při přerušení práce
  • akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 3% z ceníkové ceny
parametry
typ akumulátoru Li-Ion
napětí akumulátoru 20 V
kapacita akumulátoru 2 Ah
doba nabíjení 55 min
otáčky 3650 otáček/min
průměr kotouče 165 mm
upínací otvor 16 mm
hloubka řezu (90 °) 50 mm
hloubka řezu (45 °) 35 mm