Pila kotoučová AKU Extol Industrial SHARE20V 8791822
Sleva
průměr kotouče 165 mm, upínací otvor 16 mm, hloubka řezu (90 °) 50 mm, hloubka řezu (45 °) 35 mm, úhel řezu 0–45 °, hmotnost 2,9 kg, kotouč 24 z.
Skladem u dodavatele
Můžete mít 21.05. v prodejně
Sleva17 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
Hlavní přednosti:
- pevná hliníková základna pro maximální stabilitu a přesnost řezu
- možnost sklopení řezu až do úhlu 45 °, vodící lišta pro podélné řezání
- jednoduché nastavení hloubky řezu a nastavení šikmého úhlu
- připojení odsávání umožňují zachování čistého pracovního prostředí
- elektronická brzda rychle zastaví kotouč při přerušení práce
- akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 3% z ceníkové ceny
parametry
typ akumulátoru
Li-Ion
napětí akumulátoru
20 V
kapacita akumulátoru
2 Ah
doba nabíjení
55 min
otáčky
3650 otáček/min
průměr kotouče
165 mm
upínací otvor
16 mm
hloubka řezu (90 °)
50 mm
hloubka řezu (45 °)
35 mm