Šroubovák vrtací s příkl. AKU Extol Premium SHARE20V 8891804
2× akumulátor 2 Ah, napětí 20 V, krouticí moment 20/40 Nm (měkký/tvrdý), 20 000 příklepů/min, upínací systém sklíčidlo 2–13 mm, hmotnost 1,7 kg, 6 vrtáků, 6 bitů s držákem, nabíječka, kufr
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
Hlavní přednosti:
- dvourychlostní převodovka umožňuje nastavit odpovídající otáčky pro konkrétní druh práce
- přepnutím z vrtání na vrtání s mechanickým příklepem si poradí i s tvrdšími materiály a zdivem
- kvalitní celokovové sklíčidlo s aretací pro snadnou výměnu nástrojů
- 16 stupňů kroutícího momentu plus vrtání, šroubování, příklep - ideální pro každé použití
- integrovaná LED svítilna usnadní práci v tmavých prostorách
- pogumovaná rukojeť tlumí vibrace a činí práci příjemnější a bezpečnější
- akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 3% z ceníkové ceny
parametry
typ akumulátoru
Li-Ion
napětí akumulátoru
20 V
kapacita akumulátoru
2 Ah
doba nabíjení
55 min
počet příklepů
20000 příklepů/min
krouticí moment (měkký materiál)
20 Nm
krouticí moment (tvrdý materiál)
40 Nm
stupně krouticích momentů
16
otáčky
450/1600 otáček/min
upínací systém
sklíčidlo 2–13 mm