Utahovák rázový AKU Extol Premium SHARE20V 8891812
akumulátor 2 Ah, napětí 20 V, krouticí moment 180 Nm, 3 600 rázů/min, upínací systém šestihranná stopka (HEX), průměr stopky 6,35 mm (1/4˝), hmotnost 1,6 kg
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 1960004559
Katalogový kód: XGJ7X
Výrobky značky: Extol
popis
Lehký a výkonný rázový aku utahovák s max. kroutícím momentem 180 Nm Vám poskytuje výkon, který potřebujete při utahování a povolování vrutů. Rázový moment zvyšuje sílu utahováku při šroubování a zároveň snižuje spotřebu baterie při utahování. Proto je utahovák při šroubování mnohem efektivnější než aku vrtačka a také zašroubuje více vrutů na jedno nabití baterie. Dotažení vrutu usnadňuje automatické snížení rychlosti při zvýšení odporu a tření dotahovaného vrutu. Hlava se šestihranným úchytem je vybavena zámkem pro bity a držáky bitů s drážkou. Celokovová převodovka zajišťuje bezchybný chod při i vysoké zátěži a přispívá k lepšímu odvodu tepla vznikajícího při práci. Utahovák je vybaven LED svítilnou, která osvětluje pracovní prostor při práci. Díky nízké hmotnosti 1,6 kg s baterií lze utahovák používat i při delších pracích. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000 mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000 mAh. Akumulátor má indikátor nabití a lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 3% z ceníkové ceny
parametry
typ akumulátoru Li-Ion
napětí akumulátoru 20 V
kapacita akumulátoru 2 Ah
doba nabíjení 55 min
krouticí moment (tvrdý materiál) 180 Nm
otáčky 2800 otáček/min
počet rázů 3600 rázů/min
upínací systém šestihranná stopka (HEX)
průměr stopky 6,35 mm (1/4˝)