Stanice bateriová přenosná Könner & Söhnen KS 2200PS-FC
konektivita: 3× USB 2.4, 1× USB 3.0 rychlonabíjecí, 2× USB-C, 2× AC 230 V, 2× DC 12 V, dobíjení: zásuvka/solární panel, LED světlo, výkon 2 200 W, kapacita 2 200 Wh, 300×310×466 mm, hmotnost 23,5 kg
Aktuálně vyprodáno
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3231002168
Katalogový kód: 7S4GH
Výrobky značky: Könner & Söhnen
popis
Přenosná bateriová stanice KS 2200PS-FS od německé značky Könner & Söhnen je užitečná pro nabíjení zařízení na cestách nebo při výpadku proudu. Je dostatečně výkonná pro napájení spotřebičů, jako jsou chytré telefony, digitální fotoaparáty, tablety, drony, 12V vysavače, svítidla, miniledničky, notebooky, čerpadla na pneumatiky/koule, dýchací přístroje, televizory, ventilátory a elektrické šroubováky. Tato elektrocentrála s měkkým chodem účinně napájí vaše elektrická zařízení, zatímco si užíváte čas bez rušivého hluku.
  • Vysoce kvalitní lithiová baterie
  • Čistá sinusová vlna
  • Robustní hliníkové pouzdro
  • L?D displej
  • LED světlo
Bateriová stanice má vestavěný ultra jasný: režim LED osvětlení, režim LED SOS, režim LED blikání.
  • Několik způsobů nabíjení
parametry
výkon 2200 W
kapacita 2200 Wh
pracovní teplota -10 až +40 °C
šířka 300 mm
výška 310 mm
délka 466 mm