Hřebíkovačka AKU DeWALT DCN45RNN
bez akumulátoru, napětí 18 V, kapacita zásobníku 120 hřebíků, délka hřebíku 19–45 mm, průměr 3,05–3,4 mm, 100×315×272 mm, hmotnost 3,85 kg
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3247205674
Katalogový kód: AA7L9
Výrobky značky: DeWALT
popis
  • Bezuhlíkový motor pro zvýšení doby chodu na jedno nabití a delší životnost
  • Bez nutností připojení hadice, kompresoru nebo plynové kartuše
  • Zásobník na hřebíky (až 120 hřebíků) se snadným plněním bez použití pomocného nářadí
  • Zvládne nastřelit až 500 hřebíků na jedno nabití na 2Ah baterii
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Návod k použití
DeWALT
parametry
typ akumulátoru Li-Ion XR
napětí akumulátoru 18 V
kapacita akumulátoru 2 Ah
kapacita zásobníku 120 hřebíků
délka hřebíku 19–45 mm
průměr 3,05–3,4 mm
šířka 100 mm
výška 315 mm
délka 272 mm