Vložka Bosch GSR 12V-15/GSR 12V-20/GSB 12V-15/GSR 12V-20
PRÉMIOVÝ SERVIS BOSCH EXKLUZIVNĚ VE STAVEBNINÁCH DEK
Akce
Teď a tady – reklamaci vyřešíme okamžitě přímo na místě
Kus za kus – při oprávněné reklamaci vyměníme nebo objednáme nový kus
Více informací
do kufru L-Boxx 102, s místem pro 1 akumulátor, délka 318 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3260010326
Katalogový kód: FTH29
Výrobky značky: BOSCH
popis
Plastová vložka k uložení malých dílů, určená do GSB 12V-15, GSR 12V-20 HX, GSR 12V-15, GSR 12V-15 FC. Použití dvou polovičních vložek v L-BOXXu Bosch umožňuje kombinaci jednoho 10,8 V nářadí a příslušenství, dvou 10,8 V nářadí nebo příslušenství. Rozměry: 318×203×61 mm, hmotnost: 0,2 kg.
parametry
délka 318 mm