Čerpadlo vodní samonasávací AKU Bosch GTP18V-28
PRÉMIOVÝ SERVIS BOSCH EXKLUZIVNĚ VE STAVEBNINÁCH DEK
Garance rychlého servisu – oprava profesionálního nářadí do 5 pracovních dnů
Žádné papírování – veškerou administrativu vyřešíme za vás
přečerpávací čerpadlo na čistou vodu se samonasáváním, napětí 18 V, G3/4" vnější závit pro připojení hadice, krytí IP 54, upínací systém závit G3/4", průtok 2 800 l/h, 128×158×268 mm
Aktuálně vyprodáno
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Dva pracovní režimy Standard/ECO a časovač 5/10/15 minut.
- G3/4" vnější závit pro připojení hadice.
- Vydrží náročné podmínky na pracovišti a nabízí snadnou výměnu oběžného kola.
- Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a s aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
- Kompaktní přečerpávací čerpadlo má skládací rukojeť a zavěšovací háček.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 30% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
parametry
krytí
IP 54
napětí akumulátoru
18 V
upínací systém
závit G3/4"
průtok
2800 l/h
šířka
128 mm
výška
158 mm
délka
268 mm