Křovinořez AKU Bosch GFR18V-25BH (bez AKU)
PRÉMIOVÝ SERVIS BOSCH EXKLUZIVNĚ VE STAVEBNINÁCH DEK
Akce
Garance rychlého servisu – oprava profesionálního nářadí do 5 pracovních dnů
Žádné papírování – veškerou administrativu vyřešíme za vás
Více informací
bez akumulátoru, napětí 18 V, průměr struny 2,4 mm, tloušťka nože 1,8 mm, průměr otvoru 25,4 mm, průměr sečení struna/čepel 400/250 mm, 669×515×1 961 mm, hmotnost 5 kg, čepel, cívka, kryt motoru, dvojitý ramenný popruh
Skladem u dodavatele
Můžete mít 20.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3261002647
Katalogový kód: 0FHAL
Výrobky značky: Bosch
popis
  • Silný bezuhlíkový motor pro vysoký výkon, delší dobu chodu a delší životnost.
  • Pohodlná práce díky dobře vyvážené konstrukci a snadno nastavitelným ergonomickým řídítkům.
  • Rovnoměrné stříhání bez přerušování díky elektronické regulaci otáček a funkci Anti-Tangle.
  • Kompatibilní s 18V systémem Bosch Professional a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 32% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Návod k použití
Bosch Professional
Záruka
Bosch
parametry
typ akumulátoru Li-Ion
napětí akumulátoru 18 V
šířka 669 mm
výška 515 mm
délka 1961 mm