Elektrocentrála e-power EP6000-25
motor Honda GX390 8,2 kW, zásuvky 230 V: 2× 16 A, ruční start, zvětšená nádrž, výkon 5,4 kW, napětí 230 V, zdvihový objem 389 cm3, palivo benzín, 600×590×750 mm, hmotnost 111 kg
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3290967154
Katalogový kód: H2LDW
Výrobky značky: e-power
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 5% z ceníkové ceny
s DPH za KS
dokumenty
1
Návod k použití
Honda GX240/GX270/GX340/GX390
parametry
výkon 5,4 kW
výkon motoru 8,2 kW
napětí 230 V
fáze 1
krytí IP 23
zdvihový objem 389 ccm
výdrž 10,4 h
spotřeba 2,4 l/h
objem nádrže 25 l
šířka 600 mm
výška 590 mm
délka 750 mm