Laser stavební Bosch GLL 12V-100-33 CG + LB10 + AA1
PRÉMIOVÝ SERVIS BOSCH EXKLUZIVNĚ VE STAVEBNINÁCH DEK
Akce
Garance rychlého servisu – oprava profesionálního nářadí do 5 pracovních dnů
Žádné papírování – veškerou administrativu vyřešíme za vás
Více informací
zelený paprsek, napětí 12 V, napájení 4× 1,5 V LR6 (AA), krytí IP 65, upínací systém závit 1/4" a 5/8", pracovní dosah 30 m, hmotnost 0,96 kg, adaptér na baterie, cílová destička laser, univerzální držák LB10, taška
Skladem u dodavatele
Můžete mít 19.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3291008893
Katalogový kód: HJ8SV
Výrobky značky: Bosch
popis
  • Užívejte si nepřerušovanou práci díky flexibilitě přepínání mezi 12V Li-Ion akumulátorem a alkalickými bateriemi AA, čímž se eliminují prostoje způsobené vybitím baterie.
  • Pro okamžitý začátek práce je u GLL 12V-100-33 CG stále aktivní režim příjmu laserového paprsku.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 31% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Návod k použití
Bosch Professional
Záruka
Bosch
parametry
napájení 4× 1,5 V LR6 (AA)
krytí IP 65 (kromě akumulátoru nebo adaptéru)
upínací systém závit 1/4˝ a 5/8˝
třída laseru 2
pracovní dosah 30 m
pracovní dosah s přijímačem 100 m
přesnost nivelace 0,3 mm/m
rozsah nivelace
pracovní teplota -10 °C až +40 °C