Pistole nýtovací AKU Milwaukee M18ONEFPRT-0X bez AKU
bez akumulátoru, napětí 18 V, zdvih 30 mm, 317×63×273 mm, akustický tlak 81 dB(A), akustický výkon 92 dB(A), hmotnost 2,5 kg (včetně akumulátoru), nástavce, kufr HD box
Aktuálně vyprodáno
popis
Akumulátorová nýtovací pistole Milwaukee M18ONEFPRT-0X bez AKU pro všechny trhací nýty včetně nýtů z hliníku, oceli, nerezové oceli a mědi s rozměrem 4,8 až 7 mm.
- Až 900 nýtů 4,8 mm nebo 500 nýtů 6,4 mm v hliníku na jedno nabití akumulátoru M18™ 2 Ah.
- ažná síla 20 000 N společně s délkou zdvihu 30 mm vám poskytují dostatečný výkon pro dokončení práce s většími průměry nýtů.
- Přístup k čelistem bez použití jiného nářadí zaručuje snadné čištění.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
- Dodávané nástavce 4,8/6/6,4/7 mm.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-Ion
rozměry
317×63×273 mm
hmotnost
2,5 kg (včetně akumulátoru)
šířka
63 mm
délka
273 mm
balení
bez akumulátoru
výška
317 mm
akustický výkon
92 dB(A)
zdvih
30 mm