Pila kotoučová AKU Milwaukee M12FCOT-0 bez AKU
bez akumulátoru, napětí 12 V, průměr kotouče 76 mm, upínací otvor 10 mm, hloubka řezu (90 °) 16,3 mm, akustický tlak 94 dB(A), akustický výkon 105 dB(A), hmotnost 1,1 kg (včetně akumulátoru), 3× kotouč, kryt
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Ergonomický design pro lepší kontrolu a jednoruční řezání. Váha 1,1 kg a délka 226 mm.
- Rychloupínací kryt odsávání s nastavením hloubky a optimální možností odsávání.
- Ukazatel stavu nabití a LED světlo.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M12™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
12 V
typ akumulátoru
Li-Ion
hmotnost
1,1 kg (včetně akumulátoru)
balení
bez akumulátoru
otáčky
20000 otáček/min
průměr kotouče
76 mm
akustický výkon
105 dB(A)
akustický tlak
94 dB(A)
nepřesnost K
3 dB(A)
vibrace
2,9 m/s2
upínací otvor
10 mm
hloubka řezu (90 °)
16,3 mm