Vysavač AKU Milwaukee M18FPOVCL-0 třída L bez AKU
suché i mokré vysávání, třída prachu L, sací výkon 117 mbar, průtok 1 416 l/min, 430×280×330 mm, akustický tlak 73 dB(A), akustický výkon 84 dB(A), hmotnost 5,9 kg (včetně akumulátoru), hadice, 2× hubice, adaptér
Na poptávku
popis
Akumulátorový vysávač Milwaukee M18FPOVCL-0 prachové třídy L pro mokré/suché vysávání.
- Vysavač kompatibilní s modulárním úložným systémem MILWAUKEE® PACKOUT™.
- Prodloužitelná hadice až na 1,6 m pro větší dosah a všestrannost.
- Vysoce účinný HEPA filtr zachycuje 99,97 % prachových částic ve vzduchu až do průměru 0,3 mikronu.
- Spojka DEK 26 umožňuje efektivní odvádění prachu z elektrického nářadí.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory MILWAUKEE® M18™.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-Ion
rozměry
430×280×330 mm
hmotnost
5,9 kg (včetně akumulátoru)
balení
bez akumulátoru
sací výkon
117 mbar
průtok
1416 l/min
akustický výkon
84 dB(A)
délka hadice
1,83 m
průměr hadice
31,75 mm