Vysavač AKU Milwaukee M18FPOVCL-0 třída L bez AKU
suché i mokré vysávání, třída prachu L, sací výkon 117 mbar, průtok 1 416 l/min, 430×280×330 mm, akustický tlak 73 dB(A), akustický výkon 84 dB(A), hmotnost 5,9 kg (včetně akumulátoru), hadice, 2× hubice, adaptér
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001107
Katalogový kód: X182A
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorový vysávač Milwaukee M18FPOVCL-0 prachové třídy L pro mokré/suché vysávání.
  • Vysavač kompatibilní s modulárním úložným systémem MILWAUKEE® PACKOUT™.
  • Prodloužitelná hadice až na 1,6 m pro větší dosah a všestrannost.
  • Spojka DEK 26 umožňuje efektivní odvádění prachu z elektrického nářadí.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory MILWAUKEE® M18™.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
rozměry 430×280×330 mm
hmotnost 5,9 kg (včetně akumulátoru)
balení bez akumulátoru
sací výkon 117 mbar
průtok 1416 l/min
akustický výkon 84 dB(A)
délka hadice 1,83 m
průměr hadice 31,75 mm