Hřebíkovačka AKU Milwaukee M18FFN-0C bez AKU
bez akumulátoru, napětí 18 V, kapacita zásobníku 51 hřebíků, délka hřebíku 50–90 mm, úhel 30–34 °, průměr hřebíků 2,8–3,3 mm, akustický tlak 90,1 dB(A), akustický výkon 101,1 dB(A), hmotnost 5,1 kg (včetně akumulátoru), kufr
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001114
Katalogový kód: Z826G
Výrobky značky: Milwaukee
popis
  • Technologie Ready to Fire eliminuje dobu rozběhu mezi jednotlivými nástřely.
  • Systém Dry-Fire lockout odpojí funkci vystřelování, pokud v zásobníku již žádné hřebíky nejsou.
  • Nastřelí až 700 hřebíků na jedno nabití akumulátoru 5 Ah REDLITHIUM™ pro maximální produktivitu.
  • Nastřeluje standardní kotevní hřebíky, které se hodí do úhlového zásobníku 30° nebo 34°.
  • Rychlý přístup a snadné uvolnění při zaseknutí.
  • LED světlo osvětluje pracovní plochu pro lepší umístění hřebíků.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-lon
hmotnost 5,1 kg (včetně akumulátoru)
balení bez akumulátoru
průměr hřebíků 2,8–3,3 mm
kapacita zásobníku 51 hřebíků
úhel 30–34 °
akustický výkon 101,1 dB(A)
akustický tlak 90,1 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
délka hřebíku 50–90 mm