Pila kotoučová AKU Milwaukee M18BLCS66-502X
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, průměr kotouče 190 mm, upínací otvor 30 mm, hloubka řezu (90 °) 66 mm, úhel řezu 50 °, akustický tlak 83,2 dB(A), akustický výkon 94,2 dB(A), hmotnost 4 kg, pilový kotouč, boční doraz, žlábek pro odsávání prachu, klíč, nabíječka M12–M18 FC, kufr HD box
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
Akumulátorová kotoučová pila Milwaukee M18BLCS66-502X k řezání dřeva, OSB desek.
- S bezuhlíkovým motorem s pilovým kotoučem 190 mm poskytuje hloubku řezu 66 mm, což umožňuje současné řezání tři OSB desek 19 mm na sobě.
- Odolný kovový závěsný hák pro pořádek a bezpečnost na pracovišti.
- Odsávací adaptér je vhodný přímo na všechny odsávací systémy MILWAUKEE®.
- Patka z lisovaného hliníku zaručuje maximální odolnost.
- Integrovaná LED svítilna pro osvětlení pracovního prostoru.
- Kapacita šikmého řezu až 50° s hloubkou řezu 46 mm.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
- Pila kotoučová AKU Milwaukee M18BLCS66
- 2× akumulátor 5 Ah M18 B5
- nabíječka M12-18 FC
- kufr HD box
- příslušenství: pilový kotouč, boční doraz, žlábek pro odsávání prachu, klíč
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-Ion
kapacita akumulátoru
5 Ah
hmotnost
4 kg
balení
2× akumulátor 5 Ah
otáčky
5000 otáček/min
průměr kotouče
190 mm
akustický výkon
94,2 dB(A)
akustický tlak
83,2 dB(A)
nepřesnost K
3 dB(A)
vibrace
2 m/s2
upínací otvor
30 mm
úhel řezu
50 °
hloubka řezu (45 °)
48 mm
hloubka řezu (90 °)
66 mm