Pila kotoučová AKU Milwaukee M18BLCS66-502X
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, průměr kotouče 190 mm, upínací otvor 30 mm, hloubka řezu (90 °) 66 mm, úhel řezu 50 °, akustický tlak 83,2 dB(A), akustický výkon 94,2 dB(A), hmotnost 4 kg, pilový kotouč, boční doraz, žlábek pro odsávání prachu, klíč, nabíječka M12–M18 FC, kufr HD box
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001122
Katalogový kód: HWP6X
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová kotoučová pila Milwaukee M18BLCS66-502X k řezání dřeva, OSB desek.
  • S bezuhlíkovým motorem s pilovým kotoučem 190 mm poskytuje hloubku řezu 66 mm, což umožňuje současné řezání tři OSB desek 19 mm na sobě.
  • Odolný kovový závěsný hák pro pořádek a bezpečnost na pracovišti.
  • Odsávací adaptér je vhodný přímo na všechny odsávací systémy MILWAUKEE®.
  • Patka z lisovaného hliníku zaručuje maximální odolnost.
  • Integrovaná LED svítilna pro osvětlení pracovního prostoru.
  • Kapacita šikmého řezu až 50° s hloubkou řezu 46 mm.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Obsah balení:
  • Pila kotoučová AKU Milwaukee M18BLCS66
  • 2× akumulátor 5 Ah M18 B5
  • nabíječka M12-18 FC
  • kufr HD box
  • příslušenství: pilový kotouč, boční doraz, žlábek pro odsávání prachu, klíč
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
kapacita akumulátoru 5 Ah
hmotnost 4 kg
balení 2× akumulátor 5 Ah
otáčky 5000 otáček/min
průměr kotouče 190 mm
akustický výkon 94,2 dB(A)
akustický tlak 83,2 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
vibrace 2 m/s2
upínací otvor 30 mm
úhel řezu 50 °
hloubka řezu (45 °) 48 mm
hloubka řezu (90 °) 66 mm