Hřebíkovačka AKU Milwaukee M18FFN-502C
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, kapacita zásobníku 51 hřebíků, délka hřebíku 50–90 mm, úhel 30–34 °, průměr hřebíků 2,8–3,3 mm, akustický tlak 90,1 dB(A), akustický výkon 101,1 dB(A), hmotnost 5,1 kg, M12-18 FC nabíječka, kufr
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001135
Katalogový kód: NM66K
Výrobky značky: Milwaukee
popis
  • Technologie Ready to Fire eliminuje dobu rozběhu mezi jednotlivými nástřely.
  • Systém Dry-Fire lockout odpojí funkci vystřelování, pokud v zásobníku již žádné hřebíky nejsou.
  • Nastřelí až 700 hřebíků na jedno nabití akumulátoru 5 Ah REDLITHIUM™ pro maximální produktivitu.
  • Nastřeluje standardní kotevní hřebíky, které se hodí do úhlového zásobníku 30° nebo 34°.
  • Rychlý přístup a snadné uvolnění při zaseknutí.
  • LED světlo osvětluje pracovní plochu pro lepší umístění hřebíků.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Obsah balení:
  • hřebíkovačka AKU Milwaukee M18FFN
  • 2× 5 Ah akumulátor M18 B5
  • nabíječka M12-18 FC
  • kufr
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-lon
kapacita akumulátoru 5 Ah
hmotnost 5,1 kg
balení 2× akumulátor 5 Ah
průměr hřebíků 2,8–3,3 mm
kapacita zásobníku 51 hřebíků
úhel 30–34 °
akustický výkon 101,1 dB(A)
akustický tlak 90,1 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
délka hřebíku 50–90 mm