Pila kotoučová AKU Milwaukee M18FCS552-0X bez AKU
bez akumulátoru, napětí 18 V, průměr kotouče 165 mm, upínací otvor 20 mm, hloubka řezu (90 °) 57 mm, úhel řezu 50 °, hmotnost 2,8 kg, vodicí lišta, kufr HD box
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
Akumulátorová kotoučová pila Milwaukee M18FCS552-0X bez AKU pro řezání dřeva a OSB desek.
- Příčné řezání až 200 kusů borovicového dřeva o rozměrech 90×35 mm na jedno nabití akumulátoru 3 Ah HIGH OUTPUT™.
- Hořčíková patka snižuje hmotnost a maximalizuje odolnost.
- Odolný kovový závěsný hák pro uspořádání pracovního prostoru a bezpečnost.
- 165 mm pilový kotouč s hloubkou řezu 57 mm, který umožňuje proříznout hromadu desek OSB 3× 18 mm.
- Dodává se s naším adaptérem DEK26, který se hodí přímo ke všem vysavačům MILWAUKEE®.
- Integrované LED světlo pro osvětlení pracovního prostoru.
- Integrovaný prachový fukar udržuje čistou linii řezu.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-Ion
hmotnost
2,8 kg
balení
bez akumulátoru
otáčky
6000 otáček/min
průměr kotouče
165 mm
upínací otvor
20 mm
úhel řezu
50 °
hloubka řezu (45 °)
44 mm
hloubka řezu (90 °)
57 mm