Pila kotoučová AKU Milwaukee M18FCS66GR3-0 bez AKU
bez akumulátoru, napětí 18 V, průměr kotouče 190 mm, upínací otvor 30 mm, hloubka řezu (90 °) 68 mm, průměr vrtání , úhel řezu 50 °, hmotnost 4 kg, vodicí lišta
popis
Akumulátorová kotoučová pila Milwaukee FCS66GR3-0 bez AKU k řezání dřeva a OSB desek.
- Okružní pila M18 FUEL™ poskytuje výkon pro podélné řezání a umožňuje udržovat 6 000 otáček za minutu po celou dobu práce a díky technologii FORGE™ zabudované v této pile zajišťuje rychlejší řezání - na jedno nabití akumulátoru 12 Ah dokáže nařezat až 700 kusů borovicového hranolu o rozměrech 90×45 mm nebo 64 běžných metrů borovicového panelu o tloušťce 42 mm.
- 190mm pilový kotouč s hloubkou řezu 68 mm, umožňující proříznout 3 OSB desky o tloušťce 22 mm.
- Odolný kovový závěsný hák pro uspořádání pracovního prostoru a bezpečnost.
- Dodává se s adaptérem DEK26, který se hodí přímo ke všem vysavačům MILWAUKEE®.
- Integrované LED světlo pro osvětlení pracovního prostoru.
- Kapacita úkosu až 50 °.
- Optimalizováno pro použití s akumulátory FORGE™.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
hmotnost
4 kg
balení
bez akumulátoru
průměr kotouče
190 mm
upínací otvor
30 mm
hloubka řezu (45 °)
53 mm
hloubka řezu (90 °)
68 mm