Sada AKU nářadí Milwaukee M18FPP6G3-502B
Výhodná cena
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, vrtačka s příklepem M18FPD3, utahovák rázový M18FID3, pila okružní M18FCS552, pila mečová M18FSZ, bruska úhlová M18FSAG125X, LED svítilna, nabíječka M12-M18 FC, taška
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
popis
Akumulátorová vrtačka s příklepem M18FPD3 s délkou 175 mm pro přístup do stísněných prostor.
- 13mm celokovové sklíčidlo pro spolehlivé uchycení bitů.
- Maximální koutící moment 158 Nm.
- Maximální počet příklepů 33 000 příklepů/min.
- Průměr vrtání dřevo/ocel/zdivo 89/16/16 mm.
- Počet otáček 1. stupeň 0–500 / 2. stupeň 0–2 100 otáček/min.
- 2 nastavení rychlosti.
- Hladina akustického tlaku 95,78 dB(A).
- Vibrace při vrtání do betonu 11,3 m/s2.
- Hmotnost produktu 2,2 kg (včetně akumulátoru).
- Příslušenství: spona na opasek, boční madlo.
- Maximální kroutící/utahovací moment 226 Nm.
- Počet příklepů 1 400/ 3 600/ 4 400/ 0–4 400 příklepů/min.
- Počet otáček bez zatížení 1 750/ 3 000/ 3 900/ 0–3 900 otáček/min.
- Hladina akustického tlaku 100,27 dB(A).
- Upínání nářadí 1/4" HEX.
- Vibrace 23,23 m/s2.
- Hmotnost produktu 1,7 kg (včetně akumulátoru).
- Příslušenství: spona na opasek a držák bitů
- Počet otáček bez zatížení 6 000 otáček/min.
- Maximální hloubka řezání při 45 °/90 ° 44/57 mm
- Kapacita úkosu 50 °
- Hmotnost produktu 3,4 kg (včetně akumulátoru)
- Maximální hloubka řezu dřevo/hliník/kovová trubka/neželezné kovy/ocel 300/25/150/25/20 mm
- Počet zdvihů bez zatížení 0–3 000 zdvihů/min.
- Hladina akustického tlaku 85,4 dB(A)
- Vibrace při řezání desky 20,18 m/s2
- Hmotnost produktu 3,8 kg (včetně akumulátoru).
- Příslušenství: pilový plátek
- Maximální hloubka řezu 33 mm.
- Funkce LINE LOCK OUT, funkce měkký start, ochrana proti zpětnému rázu, bez brzdy.
- Hladina akustického tlaku 82,7 dB(A)
- Vibrace při hrubém broušení 5,5 m/s2.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 29% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V