Utahovák rázový AKU Milwaukee M18FID3-502X
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, krouticí moment 226 Nm, 1 400/3 600/4 400/0–4 400 rázů/min, upínací systém 1/4" HEX, hmotnost 1,7 kg, spona na opasek a držák bitů, nabíječka M12-18 FC, kufr HD box
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001276
Katalogový kód: 0KFRT
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorový rázový utahovák Milwaukee M18FID3-502X celková délka pouhých 113 mm pro přístup do stísněných prostor.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory MILWAUKEE®M18™.
Obsah balení:
  • 2× akumulátor 5 Ah M18 B5
  • nabíječka M12-18 FC
  • kufr HD box
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
kapacita akumulátoru 5 Ah
hmotnost 1,7 kg
balení 2× akumulátor 5 Ah
otáčky 1750/3000/3900/0–3900 otáček/min
upínací systém 1/4" HEX
počet rázů 1400/3600/4400/0–4400 rázů/min
krouticí moment 226 Nm