Utahovák rázový AKU Milwaukee M18BLIDR-502X
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, krouticí moment 190 Nm, 2 500/4 700/4 900 rázů/min, upínací systém 1/4" HEX, hmotnost 1,3 kg, nabíječka M12-18 FC, kufr HD box
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001277
Katalogový kód: FS3VV
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorový rázový utahovák Milwaukee M18BLIDR-502X měří na délku pouhých 112 mm, takže je ideální na práci ve stísněných prostorech.
  • Technologie bezuhlíkového motoru zajišťuje krouticí moment 190 Nm, 3 600 otáček za minutu a 4 900 úderů za minutu.
  • Vkládání bitů jednou rukou díky pojistce pro rychlejší a snazší výměnu bitů.
  • Odolná celokovová převodovka a převody pro dlouhou životnost a maximální krouticí moment.
  • Ukazatel stavu nabití a LED světlo.
  • Celokovová oboustranná spona na opasek pro snadné a rychle zavěšení nářadí.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Obsah balení:
  • 2× akumulátor 5 Ah M18 B5
  • nabíječka M12-M18 FC
  • kufr HD box
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
kapacita akumulátoru 5 Ah
hmotnost 1,3 kg
balení 2× akumulátor 5 Ah
otáčky 1250/2400/3600 otáček/min
upínací systém 1/4" HEX
počet rázů 2500/4700/4900 rázů/min
krouticí moment 190 Nm