Utahovák rázový AKU Milwaukee M18FMTIW2F12-502X
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, s pojistným kroužkem, krouticí moment 881 Nm, 0–900/0–2 100/0–3 100 rázů/min, upínací systém 1/2" čtyřhran, akustický tlak 95,4 dB(A), akustický výkon 106,4 dB(A), hmotnost 2,3 kg, nabíječka M12-18 FC, kufr HD box
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001279
Katalogový kód: 2UBT0
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorový rázový utahovák Milwaukee M18FMTIW2F12-0X bez AKU s celkovou délkou pouhých 152 mm je ideální pro aplikace v omezených prostorech.
  • Hodnota momentu 881 Nm pro uvolnění matic a 745 Nm pro jejich utahování.
  • Automatické vypínání znemožňuje použití momentu s hodnotou větší než 47 Nm pro ruční utahování, aby bylo zabráněno nadměrnému utažení.
  • 1/2" čtyřhran s třecím kroužkem.
  • Oboustranný háček na řemen.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Obsah balení:
  • 2× akumulátor 5 Ah
  • nabíječka M12-18 FC
  • kufr HD box
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
kapacita akumulátoru 5 Ah
hmotnost 2,3 kg
balení 2× akumulátor 5 Ah
otáčky 0–1200/0–1950/0–2575/0–1325 otáček/min
akustický výkon 106,4 dB(A)
akustický tlak 95,4 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
vibrace 17,4 m/s2
upínací systém 1/2" čtyřhran
počet rázů 0–900/0–2100/0–3100 rázů/min
krouticí moment 881 Nm