Kladivo kombinované AKU Milwaukee M18FHAC16-0X bez AKU
bez akumulátoru, napětí 18 V, energie příklepu 1,7 J, 5 080 příklepů/min, upínací systém SDS plus, průměr vrtání 16 mm (beton), akustický tlak 94 dB(A), akustický výkon 102 dB(A), hmotnost 2,6 kg (včetně akumulátoru), kufr HD box
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001290
Katalogový kód: WX57F
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorové kombinované kladivo Milwaukee M18FHAC16-0X bez AKU
  • Výkonný mechanismus poskytuje energii úderu 1,7 J.
  • Vyvrtá až 58 otvorů průměru 10×50 mm na jedno nabití akumulátoru M18™ HIGH OUTPUT™ 3 Ah.
  • Funkce AUTOSTOP™ zastaví nářadí, čímž chrání uživatele před prudkým pohybem.
  • Kompatibilní s M18 FDDEC.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-lon
hmotnost 2,6 kg (včetně akumulátoru)
balení bez akumulátoru
otáčky 0–1400 otáček/min
akustický výkon 102 dB(A)
počet příklepů 5080 příklepů/min
akustický tlak 94 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
energie příklepu 1,7 J
vibrace 10,9/13,6 m/s2
upínací systém SDS plus
průměr vrtání 16 mm (beton)