Pila kotoučová AKU Milwaukee M18FCS552-302X
2× akumulátor 3 Ah, napětí 18 V, průměr kotouče 165 mm, upínací otvor 20 mm, hloubka řezu (90 °) 57 mm, úhel řezu 50 °, hmotnost 3,4 kg, vodicí lišta, nabíječka M12-M18 FC, kufr HD box
popis
Akumulátorová kotoučová pila Milwaukee M18FCS552-302X pro řezání dřeva a OSB desek.
- Příčné řezání až 200 kusů borovicového dřeva o rozměrech 90×35 mm na jedno nabití akumulátoru 3 Ah HIGH OUTPUT™.
- Hořčíková patka snižuje hmotnost a maximalizuje odolnost.
- Odolný kovový závěsný hák pro uspořádání pracovního prostoru a bezpečnost.
- 165 mm pilový kotouč s hloubkou řezu 57 mm, který umožňuje proříznout hromadu desek OSB 3× 18 mm.
- Dodává se s naším adaptérem DEK26, který se hodí přímo ke všem vysavačům MILWAUKEE®.
- Integrované LED světlo pro osvětlení pracovního prostoru.
- Integrovaný prachový fukar udržuje čistou linii řezu.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
- Pila kotoučová AKU Milwaukee M18FCS552
- 2× akumulátor 3 Ah M18 HB3
- nabíječka M12-M18 FC
- kufr HD box
- příslušenství: vodicí lišta
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-Ion
kapacita akumulátoru
3 Ah
hmotnost
3,4 kg
balení
2× akumulátor 3 Ah
průměr kotouče
165 mm
upínací otvor
20 mm
hloubka řezu (45 °)
44 mm
hloubka řezu (90 °)
57 mm