Pila kotoučová AKU Milwaukee M18FCS552-302X
2× akumulátor 3 Ah, napětí 18 V, průměr kotouče 165 mm, upínací otvor 20 mm, hloubka řezu (90 °) 57 mm, úhel řezu 50 °, hmotnost 3,4 kg, vodicí lišta, nabíječka M12-M18 FC, kufr HD box
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001294
Katalogový kód: 0N96C
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová kotoučová pila Milwaukee M18FCS552-302X pro řezání dřeva a OSB desek.
  • Příčné řezání až 200 kusů borovicového dřeva o rozměrech 90×35 mm na jedno nabití akumulátoru 3 Ah HIGH OUTPUT™.
  • Hořčíková patka snižuje hmotnost a maximalizuje odolnost.
  • Odolný kovový závěsný hák pro uspořádání pracovního prostoru a bezpečnost.
  • 165 mm pilový kotouč s hloubkou řezu 57 mm, který umožňuje proříznout hromadu desek OSB 3× 18 mm.
  • Dodává se s naším adaptérem DEK26, který se hodí přímo ke všem vysavačům MILWAUKEE®.
  • Integrované LED světlo pro osvětlení pracovního prostoru.
  • Integrovaný prachový fukar udržuje čistou linii řezu.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Obsah balení:
  • Pila kotoučová AKU Milwaukee M18FCS552
  • 2× akumulátor 3 Ah M18 HB3
  • nabíječka M12-M18 FC
  • kufr HD box
  • příslušenství: vodicí lišta
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
kapacita akumulátoru 3 Ah
hmotnost 3,4 kg
balení 2× akumulátor 3 Ah
otáčky 6000 otáček/min
průměr kotouče 165 mm
upínací otvor 20 mm
úhel řezu 50 °
hloubka řezu (45 °) 44 mm
hloubka řezu (90 °) 57 mm