Skruž uliční DITON TBV-Q 450/570/5D horní
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45 XF4, vnitřní průměr 450 mm, výška 570 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4400888520
Katalogový kód: 125SR
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 5% z ceníkové ceny
parametry
materiál beton třídy C35/45
výška 570 mm
typ skruž
průměr 550 mm
značka DITON
vnitřní průměr 450 mm