Dno uliční DITON TBV-Q 450/380/1D s výtokem DN 200 bez vložky
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45 XF4, vnitřní průměr 450 mm, výška 380 mm, DN 200 bez vložky
Cena bez DPH
Číslo položky: 4400888670
Katalogový kód: LF0KZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 5% z ceníkové ceny
parametry
materiál beton třídy C35/45
výška 380 mm
typ dno
průměr 550 mm
provedení s výtokem
značka DITON
vnitřní průměr 450 mm