Skruž uliční BEST TBV-Q 3AP/450/350 s výtokem DN 150 PVC
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45, vnitřní průměr 450 mm, výška 350 mm, DN 150 PVC
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440005504
Katalogový kód: LA3FA
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 8% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Produktové katalogy
BEST Prvky pro podzemní sítě
parametry
výška 350 mm
průměr 550 mm
značka BEST
hmotnost 75 kg
typ skruž
vnitřní průměr 450 mm