Skruž uliční BEST TBV-Q 5B/450/295 horní
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45, vnitřní průměr 450 mm, výška 295 mm
Na poptávku
Dostupné jen v (12) prodejnách
425,92
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440005519
Katalogový kód: AZ6P7
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 8% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
výška
295 mm
průměr
550 mm
značka
BEST
hmotnost
57 kg
typ
skruž
vnitřní průměr
450 mm