Dno uliční BEST TBV-Q 1AP/450/330 s výtokem DN 150 PVC
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45, vnitřní průměr 450 mm, výška 330 mm, DN 150 PVC
Na poptávku
Dostupné jen v (13) prodejnách
516,67
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440005526
Katalogový kód: 1029W
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 8% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
výška
330 mm
průměr
550 mm
značka
BEST
hmotnost
83 kg
typ
dno
vnitřní průměr
450 mm