Dno uliční BEST TBV-Q 1D/450/380 s výtokem DN 200 bez vložky
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45, vnitřní průměr 450 mm, výška 380 mm, DN 200 bez vložky
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440005529
Katalogový kód: M5JB6
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 8% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Produktové katalogy
BEST Prvky pro podzemní sítě
parametry
výška 380 mm
průměr 550 mm
značka BEST
hmotnost 84 kg
typ dno
vnitřní průměr 450 mm