Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/1100
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 19,6 kg, 105×110×1 100 mm
Na poptávku
323,07
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
parametry
šířka
105 mm
délka
1100 mm
výška
110 mm