Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/1300
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 23,1 kg, 105×110×1 300 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091503
Katalogový kód: 26X58
Výrobky značky: BEST
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Dokumenty výrobce
DOKUMENTY BEST
Technické listy výrobků
BEST Předpínané stropy BEST-ROCK T
parametry
šířka 105 mm
délka 1300 mm
výška 110 mm