Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/1500
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 26,7 kg, 105×110×1 500 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091505
Katalogový kód: 3A08Y
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 1500 mm
výška 110 mm