Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/1800
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 32 kg, 105×110×1 800 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091508
Katalogový kód: 9TSMD
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 1800 mm
výška 110 mm