Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/1900
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 33,8 kg, 105×110×1 900 mm
Na poptávku
557,81
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
šířka
105 mm
délka
1900 mm
výška
110 mm