Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/2400
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 42,7 kg, 105×110×2 400 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091514
Katalogový kód: 63JDZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 2400 mm
výška 110 mm