Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/2500
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 44,5 kg, 105×110×2 500 mm
Na poptávku
734,47
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
šířka
105 mm
délka
2500 mm
výška
110 mm