Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/2700
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 48 kg, 105×110×2 700 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091517
Katalogový kód: 14VJL
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 2700 mm
výška 110 mm