Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/2900
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 51,6 kg, 105×110×2 900 mm
Na poptávku
851,84
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
šířka
105 mm
délka
2900 mm
výška
110 mm