Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T411/4500
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 80,1 kg, 105×110×4 500 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091604
Katalogový kód: K7HPT
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 4500 mm
výška 110 mm