Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T411/4900
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 87,2 kg, 105×110×4 900 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091608
Katalogový kód: H11YV
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 4900 mm
výška 110 mm