Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T313/3300
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 66 kg, 105×130×3 300 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091651
Katalogový kód: 75PMW
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 3300 mm
výška 130 mm