Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T313/3500
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 70 kg, 105×130×3 500 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091653
Katalogový kód: 0J6FG
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 3500 mm
výška 130 mm