Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T313/3600
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 72 kg, 105×130×3 600 mm
Na poptávku
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
šířka
105 mm
délka
3600 mm
výška
130 mm