Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T513/4500
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 3 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 90 kg, 105×130×4 500 mm
Na poptávku
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
parametry
šířka
105 mm
délka
4500 mm
výška
130 mm